Головні правила вибору дитячого зимового взуття

Обираючи взуття для дитини, часом батьки можуть розгубитись. Через різноманітність в магазинах буває непросто знайти ідеальну пару, в якій поєднані якість і комфорт для дитячих ніжок. Дізнайтесь, на які моменти потрібно звернути увагу, щоб було легше визначитись з вибором взуття і здійснити необтяжливу для сімейного бюджету покупку.


Розмір

Повинен залишатися запас до 1,5 см, особливо, якщо ви обираєте дитяче взуття осінь зима, під яке будуть надягатися теплі шкарпетки. Наявність фізіологічного запасу дозволить малюку почуватися максимально комфортно.Щоб уберегти дитину від травм, обирайте черевики, в яких суглобові зв’язки надійно зафіксуються і ніжки не будуть в них ковзати.

Звертайте увагу на ширину, довжину устілки. Враховуйте, що п’яти повинні надійно фіксуватись, але так, щоб ніжки не здавлювались ні в якій частині взуття, інакше у дитини можуть розвинутись деформація суглобів і проблеми з кровообігом. Занадто широкі черевики також не обирайте, такий вибір загрожує нерівномірним розподілом навантаження на м’язи.

ПідйомНіжка кожної дитини має певні індивідуальні особливості. Виміряйте довжину і ширину стопи, але не забудьте врахувати і підйом, ту частину ноги, де стопа переходить в гомілку. Визначте, який він у вашої дитини — високий чи низький. Як зазначалось раніше, немає бути великого зазору і тиску на ноги.

МатеріалЩоб ніжки малюка «дихали», віддавайте перевагу натуральності. Наприклад, можете обрати нубук, натуральну шкіру або замшу.

Підошва

Основні характеристики хорошої підошви виглядають так:

рельєфність;

гнучкість;

безпека.

Обирайте ту пару взуття, якій властива амортизація, також перевіряйте як гнеться підошва, і чи не слизька вона, якщо у вас вийшло її зігнути, це підходяща модель.

Задник

Важливо, щоб задня частина черевик була цілісною, тобто без швів, жорсткою і погано гнулася. В даному випадку п’яти будуть добре зафіксовані, тому носіння осіннього чи зимового взуття буде безпечним. Щоб дитина не натирала ніжки, обирайте ті моделі, в яких задник зсередини захищений м’яким матеріалом.

Каблук

Щоб не зашкодити хребту і ніжкам, які продовжують розвиватись і рости, задня частина черевик має бути трохи вищою, ніж передня.

Носова частина

Ця частина має бути круглою і міцною. Щоб пальці дитячих ніжок не стискалися, звертайте увагу на ті моделі взуття, в яких передбачена простора носова частина. СупінаторЯкщо взуття дитяче, без супінатора не обійтись. Це подушечка невеликого розміру, яку ви можете побачити з внутрішньої сторони стопи. Він настільки важливий, бо його наявність сприяє правильному формуванню зводу стопи.

Зовнішній вигляд

Сучасне взуття досить різноманітне. Обирайте його як за анатомічними властивостями ніг, так і за зовнішнім виглядом, який в першу чергу має подобатись вашій дитині.


Комментировать