Завчасно готуємося до новорічніх свят в садочку

Новий Рік — свято, якого з нетерпінням чекають як діти, так і дорослі. Багато хто пригадує вирізання сніжинок, гарні костюми, позитивні емоції від прикрашеної ялинки, присутності Діда Мороза і Снігуроньки на святі, ну і звичайно ж від отриманих подарунків. Такого дива очікують і ваші малюки, то ж влаштуйте їм свято, яке вони будуть ще довго пригадувати після його завершення.

Як обрати костюм?

Якщо з самого початку заплановано концерт, виставу, дискотеку, тощо, новорічні костюми для дітей можуть бути різноманітними. Кожному малюку хочеться надягнути гарний костюм, котрий лише посилить позитивні враження від святкування Нового року, тому його вибір являється досить важливою задачею. Обов’язково врахуйте інтереси своєї дитини. Якщо у вас дівчинка, то вже з самого малку їй дуже хочеться подобатись оточуючим. Підкресліть особливості її характеру, красу і індивідуальність. Наприклад, для дочки можна підготувати костюм принцеси або ж врахувати її захоплення і обрати героя улюбленого мультфільму чи гри. Якщо ваша дівчинка обожнює хлоп’ячі ігри, можете зробити її ковбойкою, якщо вона часто грається в лікарню — лікарем. Зразкова поведінка і ваша дочка несумісні? Тоді можете створити для неї образ чаклунки.

Що обрати для хлопчика? Серед можливих варіантів — лицар з обладунками (кольчуга, шолом, меч), воїн з мечем, ковбой з капелюхом. Головне приділяйте увагу деталям, які характеризують конкретного героя. Можете зупинитись на героях казок чи мультфільмів. Що вашому хлопчику більше до вподоби? Може для нього герой тато? В будь-якому випадку, готуючи костюм, забезпечте малюку комфорт.

Якщо немає часу шити костюми самостійно, придбайте готові вироби, які будуть ексклюзивними, оригінальними і обов’язково зручними.

Який сценарій заходу вибрати?

Вирішенню цього питання варто приділити достатньо уваги. Оберіть готовий варіант або сформуйте сценарій самостійно, заздалегідь продумавши всі нюанси. Якщо в вашому випадку обрана казка, при розподілі ролей врахуйте характер кожної дитини. Казка стане цікавішою, якщо хтось з батьків погодиться взяти в ній участь. Герої казки повинні вивчити слова і вірші, які їм дісталися. Не менш важливо запам’ятати, в якому порядку відбуваються різні сцени.

Можна піти іншим шляхом і зайнятися організацією концерту, на якому зберуться вихователі і батьки малюків. В програму святкового заходу рекомендується включати не тільки читання віршів і танцювальні номери, але і гумористичні сценки. В наш час можна знайти велику кількість чужих ідей або сформувати свої власні при наявності такої можливості. Зазвичай сценарій пишуть вихователі, але при бажанні і наявності вільного часу в підготовці до свята можуть взяти участь батьки.


Комментировать